Бізнес, комерція

Новини війни Росії проти України на мапі. УВАГА! Мапу небезпечно та заборонено використовувати для прокладання маршрутів евакуації, вона має неточності та оновлюється з затримкою

Умовні позначення на карті:

  • Сині ділянки — територія, звідки окупантів вибито;
  • Зелені ділянки — територія, звільнена наприкінці березня – початку квітня;
  • Сірі ділянки — територія, що потребує уточнення;
  • Червоні ділянки — територія, захоплена окупантами;
  • Чорний колір — територія Криму та ОРДЛО;
  • Рожевий колір — територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби ворога, аеродроми, які використовує ворог, флот ворога та напрямки атак ворога.

У жодному разі не використовуйте карту для прокладання безпечних маршрутів, а користуйтеся зеленими коридорами, які пропонує влада.

Наявність палива на АЗС Шепетівського району а отже і Полонного 

Одна із важливих для нас зараз сторінок сайту міста Шепетівка

Прогноз погоди від IBM на 10 днів

Метеорологічна компанія IBM вважає себе найточнішим синоптиком у світі. В цілому
IBM інвестувала в технології штучного інтелекту та передове прогнозування, щоб допомогти забезпечити більш обґрунтовані рішення щодо погоди. Метеорологічна компанія була в 3,5 рази частіше найточнішою, ніж інші постачальники погоди .

Пошук маршрутів громадського транспорту

Easyway - це інтернет-сервіс, який допомагає відповісти на такі часто виникаючі питання як доїхати? і як добратися? з точи А в точку Б, використовуючи автомобіль або міськийгромадський транспорт. Можливості Easyway дозволяють підібрати найбільш вигідні, як з точки зору часу, так і витрат варіанти маршрутів.

Оригінальна версія Windy навіяна продуктами швейцарської компанії Meteoblue та проектом «Земля», який анімовано демонстрував вітри по всій земній кулі. Відкриті вихідні коди Землі повністю переписано та укладено угоду з Meteoblue. Мета Windy бути маленьким і швидким додатком доступним у найвіддаленіших місцях. Користуватися можна мобильними додатками для Android и iOS 

У 2017 під час сезону ураганів Windy став основним джерелом інформації про погоду для урядів, установ та окремих осіб у постраждалих районах, практично рятуючи життя.
Windy - приватна компанія, що належить її засновнику і співробітникам.
https://www.facebook.com/windyforecast

 

Перевірка швидкості підключення

Ви бажаєте перевірити швидкість підключення до мережі Інтернет? Тепер це можливо просто зараз, завдяки новому сервісу.
Даний сервіс призначений для вимірювання наступних показників:
  • швидкості низхідного та висхідного потоків абонентської лінії;
  • часу відклику від сервера;
  • кількості втрачених пакетів (за допомогою командного рядка);
  • швидкості завантаження файлів з файлових ресурсів (за допомогою браузера та менеджера завантажень).
Перевірити швидкість можливо за цим посиланням: speedtest.ukrtelecom.ua

Для перевірки інших показників необхідно скористатись  інструкцією.

21 грудня 2018 р. Державне агентство з питань електронного управління спільно з Головним сервісом центрів МВС представило електронний кабинет автовласника.

Відтепер кожен може дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити та оплатити адміністративні правопорушення, дізнатися історію будь-якого авто за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

Проект реалізований у партнерстві Головного сервісного центру МВС і Державне агентство з питань електронного урядування України та за підтримки проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах
USAID Ukraine - USAID Україна

 

Пошук та замовлення ліків.

Пошук та замовлення ліків. Інша фармацевтично-бізнесова інформація.

Покращуйте свої тексти миттєво

Мільйони людей по всьому світу користуються платформою LanguageTool для перевірки граматики та стилістики тексту

Вхід до системи за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП)

онлайн-оптимізатор зображень

Цей онлайн-оптимізатор зображень використовує розумну комбінацію найкращих алгоритмів оптимізації та стиснення з втратами, щоб зменшити зображення JPEG та PNG до мінімально можливого розміру, зберігаючи при цьому необхідний рівень якості.

Завантажте до 20 зображень. Дочекайтеся закінчення стиснення. Клацніть ескізи в черзі для встановлення якості. Використовуйте повзунок для управління рівнем стиснення та миші / жестів для порівняння зображень.


 

Продаж камер і систем домашнього і вуличного відеоспостереження від провідних світових виробників в найширшому асортименті.

На нашому сайті Ви зможете знайти чітку і корисну інформацію щодо вибору системи камери відеоспостереження, корисні статті про те, як організувати відеоспостереження, порівняння систем камер, новини про розробки систем відеоспостереження, приклади планування системи відеонагляду.

Кабінет побутового споживача електричної енергії

 

Кабінет побутового споживача електричної енергії

 

Пошуки роботи - це напружений та іноді нудний процес, на який витрачається величезна кількість часу з метою вибрати краще місце роботи, яке буде приносити добрі гроші.

Як правило пошук починається на різних сайтах з вакансіями або ж купуються газети, журнали, в яких існує невелика кількість пропозицій по роботі в місті. Але як бути, якщо не знаєш, де хочеться працювати, як же знайти ідеальне місце роботи, про яке мріють багато років, де шукати цю робочу мрію, де існує ще більше вакансій, щоб вибір міг би бути набагато ширше?

Сайт новин селища Романів та Романівської громади

Сайт працює на комерційній основі та пропонує рекламно-інформаційні послуги.