Нова українська школа — це школа майбутнього?

Не секрет, що вже скоро будуть запроваджені зміни  в усіх школах країни. Школа принесе новий підхід до навчання дітей:першокласникам не задаватимуть домашні завдання, не ставитимуть оцінки, а з інших предметів можна буде оцінити учня усно. Є ймовірність, що технології також зміняться. Новітні технології будуть відігравати важливу роль у нашому житті, але я не вважаю, що вони зможуть замінити книги чи реальне спілкування з друзями. Якщо тривало використовувати гаджети, то діти можуть розледачіти і взагалі не виконувати додаткових завдань. Також, постійне використання технологій є шкідливим для здоров’я.

Що Ви думаєте про школу майбутнього та чи проти Ви новітніх технологій? enlightened

 

Так. Ми ідемо в ногу з часом і рівняємося на більш розвинені країни. Освіта - найголовніша складова. Майже усі школи перейшли на такий спосіб навчання. Я погоджуюсь з ним, але потрібно встановити певні обмеження. Не усім дітям можна користуватися гаджетами, а коли сидіти ( наприклад за телефоном ) за ним довго то можливе погіршення зору. Отже, новітні технологій потрібно використовувати, але з певними обмеженнями.

Я цілком з цим погоджуюсь,що технології потрібно використовувати в міру.Адже це величезна напруга не лише на очі,а й на шию,руки,спину(а коли учні використовують телефони,то часом доводиться збільшувати розміри екранів,адже іноді шрифт дуже дрібний і важко прочитати що там написано)

На мою думку, вчителі не мають права забороняти учням шукати інформацію у гаджетах, але повне відмовлення від книжок теж нереальне, у більшості учнів нема грошей, наприклад на сучасний смартфон чи планшет, тому, якщо говорити про майбутнє, то мають бути предмети, де читання книжок, чи виконання домашнього завдання будуть, насамперед, важливі для самого учня.

Дивлячись на сучасну молодь, навіть у першокласника кращий телефон ніж у деяких дорослих чи вчителів.Кожна друга дитина часами використовує телефони(вона грає ігри або дивиться відео).Звісно,є такі сім'ї,що не можуть дозволити придбати дитині гаджет,але,на мою думку,частково цим має займатися держава(адже саме вони затіяли ідею про нову українську школу)