9 правил щасливих стосунків

Освіта та наука
Уявімо, що чоловіка і жінку розділяють двадцять кроків. Так ось, ти повинна зробити свої десять кроків і зупинитися. Якщо він там тебе не зустрів, не роби одинадцятого - потім доведеться робити дванадцятий, тринадцятий - і так все життя. Кожен повинен зробити свої 10 кроків.
 
1. Ми завжди приваблює саме таку людину в своє життя, яким є по суті самі. Якщо вас не влаштовує ваше оточення, загляньте в свою душу. Якщо ж ви вважаєте, що вам щастить на людей, то це лише тому, що ви самі таким є. Тому якщо ви хочете залучити в своє життя гідну людину, станьте такою людиною.
2. Що віддаємо, те і отримуємо. Поводьтеся з партнером так, як ви хотіли б, щоб він (-вона) поводились з вами.
3. Всі ми дуже потребуємо любові. Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати і нести відповідальність, надійність, безкорисливість, щедрість. І чим більше ми виявляємо ці якості, тим більше отримуємо взамін. Такі прояви як страх, ревнощі, залежність, маніпуляції, контроль, претензії, докори, руйнують стосунки і ніякого відношення до кохання не мають.
4. Всі слова мають силу. Словом можна зцілити, можна і вбити. Слідкуйте за тим, що говорите. Ярлики, образи, докори створюють у душі рани, які складно залікувати. Вони мають незворотний дію. Тому що в душі кожної людини живе дитина, котра переживає страх бути відкинутим. Бійтеся недооцінити свою здатність заподіяти ій біль. Використовуйте силу слова тільки для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.
5. Довіра - життєво важливий елемент. Без неї людина стає підозрілою, тривожною і сповненою побоювань, а інша відчуває себе в емоційній пастці, ій здається, що їй не дають вільно дихати. Ревнощі - це страх самотності, низька самооцінка і нелюбов до себе. Довіра - це невід'ємний елемент справжньої любові.
6. Будьте щирі. Любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яка або росте й цвіте, або в'яне і вмирає. Все залежить від того, що ми з нею робимо. Щире спілкування схоже на воду, без нього рослина не може вижити. Говоріть один одному про свої бажання, своє ставлення і почуття. Давайте знати своєму партнеру, що ви його любите і цінуєте. Ніколи не бійтеся сказати «Я люблю тебе». Не бійтеся перехвалити партнера. Щира похвала, як сонце для рослини, вдихне нове життя у ваші стосунки.
7. Любити - значить дарувати частину себе, без оплати і обмовок. Якщо ви хочете отримати любов, вам потрібно тільки дарувати її. І чим більше ви даруєте, тим більше отримуєте. Любов схожа на бумеранг, вона завжди повертається назад. Можливо не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але вона все одно до вас повернеться. І повернеться сторицею. При цьому важливо пам'ятати, що запас любові у нас необмежений. Ми не втрачаємо її, коли даруємо. І єдиний спосіб втратити любов всередині нас - це не віддавати її іншим. Одна з причин, чому люди рідко відчувають любов, - вони чекають, коли їх спочатку полюбить хтось інший. Але це схоже на музиканта, який говорить: «Я буду грати музику, тільки коли люди почнуть танцювати». Або чекати від багаття тепла, що не поклавши туди дров. Справжня любов беззаперечна, вона нічого не просить взамін. Таємна формула щасливих стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете взяти, а на те, що ви можете дати.
8. Дотик - це одне з найпотужніших проявів любові, зміцнює взаємини. Доторкнутися до людини - означає доторкнутися до його душі. Можливо тому, коли ми ображені на когось, говоримо: «Не чіпай мене!» Частіше обіймайте кохану людину просто так, без сексуального мотиву, тримайтеся за руки. Дослідники провели експеримент в одній з клінік Лондона. Головний хірург зазвичай відвідував кожного зі своїх пацієнтів ввечері перед операцією, щоб відповісти на питання і пояснити загальний характер операції. А під час експерименту хірург тримав за руку кожного пацієнта ті кілька хвилин, які він розмовляв з ним. Ці пацієнти видужували в три рази швидше за інших. Коли ми дбайливо торкаємося до когось, змінюється і наша, і його фізіологія - зменшується рівень гормонів стресу, розслабляється нервова система, поліпшується стан імунної системи, емоційний стан. Існує думка, якщо ми за день не обіймаємо 7-8 людей, ми приречені на хвороби.
9. Якщо ми любимо когось, потрібно дати йому свободу. Своботу бути вільним приймати власні рішення, вільним жити так, як він хоче, а не так, як хочемо ми. Кожному з нас потрібно особистий простір. Людям потрібно бути вільними у взаєминах, тому що інакше вони відчувають себе в пастці. Якщо дійсно любиш когось, потрібно поважати його бажання і потреби. Не завжди легко відпустити на свободу того, кого любиш, але іншого шляху немає. Життєва мудрість говорить: «Чим більше свободи ми даємо іншому, тим ближче він до нас».
За матеріалом fit4brain.com/1896