Знайти роботу в Україні відтепер швидко та безпечно!

Освіта та наука

Робота в Україні: де безпечно знайти? 

На сьогоднішній день в Інтернеті існує настільки величезний вибір сайтів по працевлаштуванню, що складно уявити, як можна їх усі переглянути та швидко знайти роботу. До цього ж, доведеться розрізняти вакансії, які були створені шахраями для того, щоб обдурити чесних здобувачів. Представник компанії Jooble розповів нам, яким чином можна уникнути непорозумінь під час пошуку роботи. 

Настільки величезна кількість усяких пропозицій, що раніше такого ніхто не міг уявити. Тоді шукали роботу у газетах, ходили до різних підприємств, щоб дізнатися, чи немає вакансій, ставали в якісь черги, сподіваючись, що попадеться хоч якась робота. Все це тепер у минулому. Зараз є Інтернет і сайти по працевлаштуванню. Але навіть на самих популярних майданчиках зустрічається ціла купа пропозицій, які не призводять ні до чого доброго. Знайшлися ентузіасти, що вирішили розробити пошуковик вакансій, який збирав би всі пропозиції по роботі й опублікував в одному місці, на одному сайті. 

Чому варто користуватися саме агрегаторами? 

Зокрема, компанія Jooble, яка на ринку праці вже понад 10 років, має в пріоритеті деякі моменти, що відрізняють пошуковик вакансій від звичайних сайтів по працевлаштуванню: знайти роботу швидко, безпечно, тільки унікальні вакансії з усього світу зосереджені в одному місці. Наприклад, в Україні на сьогоднішній день доступні до вибору більше 120 000 вакансій, які були ретельно перевірені групою фахівців. Вакансії проходять відбір і не можуть потрапити до бази даних без попередньої модерації, що дає додаткові гарантії для шукачів. 

Ніхто не хочеш бути обдуреним! 

Обманюють на кожному кроці. Потрібно все перевіряти та бути дуже обережним, коли це стосується роботи, тому що це контракти, виманювання грошей, прохання їх спочатку кудись вкласти і так далі. 

Конкуренція Джоббордам? 

Анітрохи немає, так як збираються вакансії з Джоббордів та з дошок оголошень. Таким чином, агрегатори допомагають перенаправляти тільки тих претендентів, які по-справжньому зацікавлені тією чи іншою пропозицію. 

У висновку хочу написати, що претенденту на нове робоче місце потрібно постійно працювати над собою та саморозвиватися, тому що працедавці таких співробітників цінують і поважають, такі співробітники нарозхват. Потрібно виконувати свою роботу чесно, з душею, так би мовити, як для себе. Тільки у цьому випадку з'явиться можливість добре заробляти, стати успішною людиною та залишатися завжди у перших рядах як найбільш затребуваний фахівець.

Автор тексту German Bayatian, Country Manager Ukraine.