Миропільчани

Велич духу, житейська мудрість у простих та зворушливих рядках доброчесного християнина

Велич духу, житейська мудрість у простих та зворушливих рядках доброчесного християнина

Не так і багато наших земляків активно проявили себе не лише у письменництві а й у громадських справах. До тогож творчість Василя Дацюка вже давно широко представлена в мережі Інтернет. 

вчитель інформатики Миропільської гімназії

Персональний сайт

Офіційний сайт Миропільської громади Романівського району Житомирської області

До складу Миропільської громади належать села Дертка, Колодяжно, Мала Козара, Пилипо-Кошара та селище Миропіль.

Офіційний сайт

Слідкуйте за життям ФК "Миропіль": турніри, новини, фотоальбоми.

Музей при місцевій гімназії.

Історико-краєзнавчий музей при Миропільській загальноосвітній школі І-Ш ступенів №1 відкрито на громадських засадах на підставі рішення райвиконкому від 20 лютого 1980 року. Організатором його був директор школи, вчитель історії, талановитий художник Чаплінський Юлій Станіславович. Збирали матеріали, оформляли стенди, обладнували кімнати вчителі Поштацька Ганна Леонтіївна, Дорошук Надія Степанівна, Кухарук Анатолій Дмитрович, художник, випускник школи, Улановський Петро Іраклович і багато інших. А. Д. Кухарук надалі став керівником музею, аж до 2008 року.

На цьому сайті можна анонімно розповісти про випадки зловживання службовим становищем державними установами.

Скажи.ua – це платформа, на якій можна анонімно повідомити про випадки зловживання службовим становищем. Якщо на вас тиснуть органи влади чи, наприклад, натякають на хабар, – напишіть про це. Кожна анонімна публікація формує єдиний ланцюг повідомлень. Чим більше публікацій отримає конкретна держустанова, – тим більший шанс, що в Україні щось зміниться на краще. Так ви берете участь у формуванні здорового середовища і боротьби з корупцією. Ваше слово не просто має значення, – воно цілком може стати вирішальним.

Скажи.ua – анонімна платформа. Кожен відвідувач сайту має можливість подавати власні публікації і читати публікації інших відвідувачів.

Якщо ви хочете отримати додаткові можливості, ви можете зареєструватися. У такому випадку ми будемо зберігати адресу вашої електронної пошти.

Зареєстровані користувачі можуть:

Слідкувати за оновленнями окремих органів влади та підлеглих їм відділень / служб / установ.

Спілкуватися в чаті з іншими зареєстрованими користувачами, додавати коментарі, ставити оцінку (підтримую, не підтримую) в публікаціях.

Якщо у вас є питання або ви хочете внести пропозиції то звертайтися до нас за адресою: info@skazhy.com.ua