Освіта

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

 ВШО — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.
Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.
Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

 
Інтерактивний підручник з інформатики - підручник, що цікавий учням!


 

Це повнофункціональний засіб навчання інформатики, що замінює підручник, робочий зошит, тренажери та систему тестування, разом узяті. Задовольняє всі вимоги чинних програм МОН для 5-11 класів. Учні навчаються інтерактивно, а вчителі бачать повний звіт, зокрема оцінки за 12-бальною шкалою, що виставляються автоматично.
 

Офіційний сайт

Трішки історії

Сайт Миропільської гімназії, тоді ще Миропільської загальноосвітньої школи №1, з'явився у 2001 році. Його визнано першим на Україні Інтернет сайтом сільської школи. Але за технічних причин, у тому ж році, проект довелося призупинити.
Відродилася сторінка у 2008-му і знаходилась за адресою http://ms1.org.ua/. У 2010 розробник нового сайту Роман Шевчук та сам сайт отримали перемогу на Житомирському обласному конкурсі з веб-дизайну. У 2011 сайт та його автор завоювали абсолютне перше місце вже на  Всеукраїнському конкурсі.
У 2011 на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних робіт Малої академії наук України на цьому сайті було продемонстровано автоматизовану систему навчання до структури якої інтегрована експертна система та аналітичний помічник вчителя з елементами штучного інтелекту. Робота отримала диплом третього ступеня.
Сайт Миропільської гімназії - це також найперший в Україні шкільний сайт, що має власну соціальну мережу. Соціальна мережа "У шкільному колі" з'явилась на сайті ще у 2009 році.

Нинішнішнішній сайт вже не "самописний" а діє на платформі "wordpress" активно оновлюється та успішно використовувався у процесі дистанційного навчання весною 2020 року.

Музей при місцевій гімназії.

Історико-краєзнавчий музей при Миропільській загальноосвітній школі І-Ш ступенів №1 відкрито на громадських засадах на підставі рішення райвиконкому від 20 лютого 1980 року. Організатором його був директор школи, вчитель історії, талановитий художник Чаплінський Юлій Станіславович. Збирали матеріали, оформляли стенди, обладнували кімнати вчителі Поштацька Ганна Леонтіївна, Дорошук Надія Степанівна, Кухарук Анатолій Дмитрович, художник, випускник школи, Улановський Петро Іраклович і багато інших. А. Д. Кухарук надалі став керівником музею, аж до 2008 року.

Розгорнуто за програмою Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті".

Проект "Хмарні сервіси в освіті" (Сloud services in education) започатковано за ініціативи Інституту інформаційних технологій та засобів навчання Національної академії педагогічних наук України. Від початку, на увесь північнозахідний регіон (Волинську, Рівненську та Житомирську області) у проекті проймала участь лише Миропільська гімназія. Зараз досвід впровадження хмарних сервісів переймають інші навчальні заклади Романівського району. 

 

Математичний тренажер – це можливість старшокласникам (і не тільки) дистанційно готуватись до ЗНО, ДПА, тематичних та поточних контрольних робіт з математики.

Сайт призначений школярам та всім, хто бажає якісно підготуватись до ЗНО (ДПА) з математики. Сайт містить тести як тематичні так і комплексні.

Інтернет-портал організаційно-методичного забезпечення дистанційних олімпіад з програмування для обдарованої молоді навчальних закладів України

Портал розробленоЖитомирським державним університетом імені Івана Яковича Франка, кафедрою прикладної математики та інформатики за фінансової підтримки МОН та Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації в рамках Державної  програми  “Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці”  у 2009-2010 роках

Вікіпе́дія  — загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія, якою опікується неприбуткова організація «Фонд Вікімедіа».

Шановні читачі, сьогодні ми просимо вас допомогти Вікіпедії. Щоб захистити нашу незалежність, ми не розміщуємо реклами. Ми існуємо за рахунок пожертв, які в середньому складають ₴150. Тільки невелика частина наших читачів робить пожертви. Якби всі, хто читає це, зробили пожертву в розмірі ₴50 просто зараз, вони допомогли б забезпечити існування Вікіпедії протягом довгих років. Якщо Вікіпедія корисна для вас, будь ласка, приділіть одну хвилину та допоможіть нам підтримувати її онлайн. Дякую вам.

 

Вікіпе́дія (англ. WikipediaМФА: [ˌwɪkɪˈpiːdɪə]) Будь-хто, у кого є доступ до читання Вікіпедії, також може редагувати практично всі її статті. Вікіпедія — шостий за популярністю сайт у світі[3].

Назва утворена від слів «вікі» (технології для створення сайтів) та «енциклопедія». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер та Джиммі Вейлз[1]. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року.

Вік живи - вік учись!

Сайт підтримки навчання комп'ютерної грамотності без відриву від виробництва.

 

Цей сайт для тих, хто бажає навчати чи навчатись програмуванню без переучування, використовуючи мову С#

Девіз сайту:  Протоптати ефективну стежину навчання у світ сучасного програмування!

Прості уроки Adobe Illustrator 7.0

Прийоми і методи підготовки векторних зображень у програмі Adobe Illustrator 

Перевірка швидкості підключення

Ви бажаєте перевірити швидкість підключення до мережі Інтернет? Тепер це можливо просто зараз, завдяки новому сервісу.
Даний сервіс призначений для вимірювання наступних показників:
  • швидкості низхідного та висхідного потоків абонентської лінії;
  • часу відклику від сервера;
  • кількості втрачених пакетів (за допомогою командного рядка);
  • швидкості завантаження файлів з файлових ресурсів (за допомогою браузера та менеджера завантажень).
Перевірити швидкість можливо за цим посиланням: speedtest.ukrtelecom.ua

Для перевірки інших показників необхідно скористатись  інструкцією.

  • Цікавість і бажання дізнатись побільше про фінську освіту

Ми прилетіли! 20 українців, які живуть українською освітою! У кожного свої особливі стосунки з нею, своя власна цікава історія з різним терміном давності) Та всіх нас поєднують:

  • Цікавість і бажання дізнатись побільше про фінську освіту
  • Прагнення розширити свою парадигму
  • Усвідомлення того, що зміни в українській системі освіти потрібні, а значить потрібні агенти змін
  • Бажання навчатись і розвиватись
  • Мабуть, ще багато чого, але у нас було замало часу, щоби про все дізнатись:)))

Просвітницький медіа-проект про освіту, присвячений найактуальнішим і корисним концепціям, теоріям і методикам, технологій та досліджень, продуктів і сервісів. Ми говоримо про те, як розвиваються і змінюються освіта і наука.

Просвітницький медіа-проект про освіту.

Покращуйте свої тексти миттєво

Мільйони людей по всьому світу користуються платформою LanguageTool для перевірки граматики та стилістики тексту

онлайн-оптимізатор зображень

Цей онлайн-оптимізатор зображень використовує розумну комбінацію найкращих алгоритмів оптимізації та стиснення з втратами, щоб зменшити зображення JPEG та PNG до мінімально можливого розміру, зберігаючи при цьому необхідний рівень якості.

Завантажте до 20 зображень. Дочекайтеся закінчення стиснення. Клацніть ескізи в черзі для встановлення якості. Використовуйте повзунок для управління рівнем стиснення та миші / жестів для порівняння зображень.


 

Пошуки роботи - це напружений та іноді нудний процес, на який витрачається величезна кількість часу з метою вибрати краще місце роботи, яке буде приносити добрі гроші.

Як правило пошук починається на різних сайтах з вакансіями або ж купуються газети, журнали, в яких існує невелика кількість пропозицій по роботі в місті. Але як бути, якщо не знаєш, де хочеться працювати, як же знайти ідеальне місце роботи, про яке мріють багато років, де шукати цю робочу мрію, де існує ще більше вакансій, щоб вибір міг би бути набагато ширше?

Інші матеріали до виступі на курсах вчителів та методичних семінарах.

Матеріали до виступів на курсах підвищення кваліфікації вчителів інформатики у ЖОІППО, обласних та районних методичних семінарах вчителів інформатики, інших заходах обміну педагогічним досвідом інформатиків Житомирської області. Архів матеріалів участі раніше проведених заходах.