Освіта

Житомирський державний університет імені Івана Франка

Наш університет має давні та славні традиції, які ми свято бережемо і примножуємо. Пройшов він непростий і тернистий шлях. Шлях, позначений як науковими й освітянськими лаврами, видатними особистостями, так і необґрунтованими звинуваченнями та політичними репресіями. Проте всупереч усім перешкодам найстаріший вищий навчальний заклад Житомирщини продовжував діяти в різних формах, нав’язаних владою, і в його стінах свята ідея науки та просвітництва завжди була домінуючою.

Війна росії проти України на мапі. 

УВАГА! Мапу небезпечно та заборонено використовувати для прокладання маршрутів евакуації, вона має неточності та оновлюється з затримкою

Умовні позначення на карті:

  • Сині ділянки — територія, звідки окупантів вибито;
  • Зелені ділянки — територія, звільнена наприкінці березня – початку квітня;
  • Сірі ділянки — територія, що потребує уточнення;
  • Червоні ділянки — територія, захоплена окупантами;
  • Чорний колір — територія Криму та ОРДЛО;
  • Рожевий колір — територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби ворога, аеродроми, які використовує ворог, флот ворога та напрямки атак ворога.

У жодному разі не використовуйте карту для прокладання безпечних маршрутів, а користуйтеся зеленими коридорами, які пропонує влада.

Інтерактивний підручник з інформатики - підручник, що цікавий учням!


 

Це повнофункціональний засіб навчання інформатики, що замінює підручник, робочий зошит, тренажери та систему тестування, разом узяті. Задовольняє всі вимоги чинних програм МОН для 5-11 класів. Учні навчаються інтерактивно, а вчителі бачать повний звіт, зокрема оцінки за 12-бальною шкалою, що виставляються автоматично.
 

Миропільський ліцей Житомирської області

Трішки історії

Сайт Миропільського ліцею, тоді ще Миропільської загальноосвітньої школи №1, з'явився у 2001 році. Його визнано першим в Україні Інтернет-сайтом сільської школи, але із за технічних причин проєкт, у тому ж році, довелося закрити.
Відродилася сторінка у 2008-му і знаходилась за адресою http://ms1.org.ua/. У 2010 розробник нового сайту Роман Шевчук та сам сайт отримали перемогу на Житомирському обласному учнівському конкурсі з вебдизайну. У 2011 сайт та його автор завоювали абсолютне перше місце вже на Всеукраїнському етапі такого конкурсу.
У 2011 на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних робіт Малої академії наук України на цьому сайті було продемонстровано автоматизовану систему навчання до структури якої інтегрована експертна система та аналітичний помічник вчителя. Робота отримала диплом третього ступеня.
Сайт Миропільської гімназії - це також найперший в Україні шкільний сайт, що має власну соціальну мережу. Соціальна мережа "У шкільному колі" з'явилась на сайті ще у 2009 році.

Нинішній сайт вже не "самописний" а діє на базі системи керування вмістом "WordPress". Сайт активно оновлюється та успішно використовується для організації дистанційного навчання.

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

 ВШО — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.
Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.
Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

 

Інтернет-портал олімпіад з програмування

Інтернет-портал організаційно-методичного забезпечення дистанційних олімпіад з програмування для обдарованої молоді навчальних закладів України

Портал розробленоЖитомирським державним університетом імені Івана Яковича Франка, кафедрою прикладної математики та інформатики за фінансової підтримки МОН та Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації в рамках Державної  програми  “Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці”  у 2009-2010 роках

Електронний журнал та сайт.

Доступ до інформаційного середовища. Електронний журнал та сайт. Миропільський ліцей Житомирської області.

Мовна модель від корпорації Google

Усе те ж, чи й більше, що й Chat GPT

Розгорнуто за програмою Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті".

Проект "Хмарні сервіси в освіті" (Сloud services in education) започатковано за ініціативи Інституту інформаційних технологій та засобів навчання Національної академії педагогічних наук України. Від початку, на увесь північнозахідний регіон (Волинську, Рівненську та Житомирську області) у проекті проймала участь лише Миропільська гімназія. Зараз досвід впровадження хмарних сервісів переймають інші навчальні заклади Романівського району. 

 

оптимізована для діалогу мовна модель

Модель під назвою ChatGPT взаємодіє розмовно. Формат діалогу дозволяє ChatGPT відповідати на уточнюючі запитання, визнавати свої помилки, оскаржувати неправильні  формулювання та відхиляти невідповідні запити. ChatGPT навчено швидко слідувати інструкціїям та надавати детальну відповідь.

Музей при місцевій гімназії.

Історико-краєзнавчий музей при Миропільській загальноосвітній школі І-Ш ступенів №1 відкрито на громадських засадах на підставі рішення райвиконкому від 20 лютого 1980 року. Організатором його був директор школи, вчитель історії, талановитий художник Чаплінський Юлій Станіславович. Збирали матеріали, оформляли стенди, обладнували кімнати вчителі Поштацька Ганна Леонтіївна, Дорошук Надія Степанівна, Кухарук Анатолій Дмитрович, художник, випускник школи, Улановський Петро Іраклович і багато інших. А. Д. Кухарук надалі став керівником музею, аж до 2008 року.

математична спільнота талановитих дітей та викладачів, які готують розумну націю до успішного майбутнього!

Наші учасники вивчають олімпіадну математику, поглиблюють знання англійської, створюють унікальні бізнес-проекти та змінюють власне мислення, формучи прогресивну частину суспільства.
 
Контора Pi - твій квиток у краще майбутнє!

Вікіпе́дія  — загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія, якою опікується неприбуткова організація «Фонд Вікімедіа».

Шановні читачі, сьогодні ми просимо вас допомогти Вікіпедії. Щоб захистити нашу незалежність, ми не розміщуємо реклами. Ми існуємо за рахунок пожертв, які в середньому складають ₴150. Тільки невелика частина наших читачів робить пожертви. Якби всі, хто читає це, зробили пожертву в розмірі ₴50 просто зараз, вони допомогли б забезпечити існування Вікіпедії протягом довгих років. Якщо Вікіпедія корисна для вас, будь ласка, приділіть одну хвилину та допоможіть нам підтримувати її онлайн. Дякую вам.

 

Вікіпе́дія (англ. WikipediaМФА: [ˌwɪkɪˈpiːdɪə]) Будь-хто, у кого є доступ до читання Вікіпедії, також може редагувати практично всі її статті. Вікіпедія — шостий за популярністю сайт у світі[3].

Назва утворена від слів «вікі» (технології для створення сайтів) та «енциклопедія». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер та Джиммі Вейлз[1]. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року.

Сайт дистанційного навчання. 

Математичний тренажер – це можливість старшокласникам (і не тільки) дистанційно готуватись до ЗНО, ДПА, тематичних та поточних контрольних робіт з математики.

Сайт призначений школярам та всім, хто бажає якісно підготуватись до ЗНО (ДПА) з математики. Сайт містить тести як тематичні так і комплексні.

Покращуйте свої тексти миттєво

Мільйони людей по всьому світу користуються платформою LanguageTool для перевірки граматики та стилістики тексту

ThingLink - додаток доповненої реальності.

Фінська компанія ThingLink розробила гнучкий набір інструментів для легкого створення імерсивного контенту, додаток доповненої реальності.

- Покращуйте комунікації та продуктивність веб-сайту за допомогою інтерактивних візуальних медіа.
- Заощаджуйте ресурси та покращуйте результати навчання за допомогою віртуальних тренінгів та симуляцій.
- Покращуйте досвід навчання, працюйте з учнями над розвитком важливих цифрових навичок.

ThingLink отримав нагороду BETT 2023 року в категорії «Цифровий навчальний продукт для вищої освіти», яка нагороджує зразкове програмне забезпечення для сектору вищої освіти.

Створюйте тексти українською мовою без помилок з OnlineCorrector

 

OnlineCorrector автоматично шукає та виправляє помилки в текстах українською мовою


Завантажте доповнення OnlineCorrector для Google Документів або Microsoft Word й автоматично виправляйте помилки в текстах українською мовою.

Використовуйте пропозиції OnlineCorrector щодо слововживання, стилю, граматики та пунктуації для покращення мовного оформлення тексту.

Перевіряйте тексти на помилки після машинного перекладу та працюйте швидше, якісніше, ефективніше, підвищуючи свій рівень володіння українською мовою.

 

онлайн-оптимізатор зображень

Цей онлайн-оптимізатор зображень використовує розумну комбінацію найкращих алгоритмів оптимізації та стиснення з втратами, щоб зменшити зображення JPEG та PNG до мінімально можливого розміру, зберігаючи при цьому необхідний рівень якості.

Завантажте до 20 зображень. Дочекайтеся закінчення стиснення. Клацніть ескізи в черзі для встановлення якості. Використовуйте повзунок для управління рівнем стиснення та миші / жестів для порівняння зображень.


 

Ця програма є засобом зчитування мовлення/голосу. Що це значить?

Ця програма є засобом зчитування мовлення/голосу. Що це значить? Це значить, що ви можете просто надиктувати текст, і пальцем не кивнувши – і система запише його.

  • Цікавість і бажання дізнатись побільше про фінську освіту

Ми прилетіли! 20 українців, які живуть українською освітою! У кожного свої особливі стосунки з нею, своя власна цікава історія з різним терміном давності) Та всіх нас поєднують:

  • Цікавість і бажання дізнатись побільше про фінську освіту
  • Прагнення розширити свою парадигму
  • Усвідомлення того, що зміни в українській системі освіти потрібні, а значить потрібні агенти змін
  • Бажання навчатись і розвиватись
  • Мабуть, ще багато чого, але у нас було замало часу, щоби про все дізнатись:)))

Вік живи - вік учись!

Сайт підтримки навчання комп'ютерної грамотності без відриву від виробництва.

Перший український пошуковик

Перша українська пошукова система. Тут також є сервер електронної пошти та маса всяких інших сервісів.

Електронні інтерактивні додатки до конкурсних підручників та посібників

Ласкаво просимо до програми IZZI (IZZI Product Suite), розробленої, створеної та керованої Profil Klett!

Національний мультипредметний тест (НМТ) - 2023
Електронні інтерактивні додатки до конкурсних підручників та посібників (2023)
Електронні інтерактивні додатки до конкурсних підручників (2023)
Електронні підручники
Віртуальна школа Ранок
Пілотний проєкт для 5 класів НУШ
Підручники 9 класу
Підручники 5 класу
Початкова школа
Основна школа
Старша школа
Час Різдвяних пригод

Тестова система

Захоплююче навчання доступне для кожного!

альтернатива ютубу для дитячого контенту

Ми вручну відібрали для вас мультики українською мовою з YouTube.

Ми намагалися відібрати тільки якісні мультики українською мовою, щоб ваші діти могли дивитися їх без небезпеки для психіки.

Наші переваги:

✅ Вручну відібраний дитячий відео контент

✅ Чітке розподілення по віковим категоріям

✅ Без дорослого контенту

✅ Без треш-мультиків

✅ Без російськомовного контенту

✅ Без випадкових відео з іспанською, португальскою та іншими озвучками

✅ Без Shorts (Tiktok на ютубі)

✅ Зручний і простий інтерфейс, без зайвого

✅ Підтримуємо україномовний контент

Просвітницький медіа-проект про освіту.

Просвітницький медіа-проект про освіту, присвячений найактуальнішим і корисним концепціям, теоріям і методикам, технологій та досліджень, продуктів і сервісів. Ми говоримо про те, як розвиваються і змінюються освіта і наука.

Цей сервіс дозволяє користувачам створювати тимчасові електронні скриньки, які зберігають пошту не більше 30 днів. Він також надає можливість відповідати на листи, отримувати листи у текстовому і HTML-форматах з вкладеннями (до 10 МБ).

Все, що треба знати про фитнес, бодібілдинг і ЗСЖ.

Все, що треба знати про фитнес, бодібілдинг і ЗСЖ.

Перевірка швидкості підключення

Ви бажаєте перевірити швидкість підключення до мережі Інтернет? Тепер це можливо просто зараз, завдяки новому сервісу.
Даний сервіс призначений для вимірювання наступних показників:
  • швидкості низхідного та висхідного потоків абонентської лінії;
  • часу відклику від сервера;
  • кількості втрачених пакетів (за допомогою командного рядка);
  • швидкості завантаження файлів з файлових ресурсів (за допомогою браузера та менеджера завантажень).
Перевірити швидкість можливо за цим посиланням: speedtest.ukrtelecom.ua

Для перевірки інших показників необхідно скористатись  інструкцією.

Вакансії в Україні та світі

Пошуки роботи - це напружений та іноді нудний процес, на який витрачається величезна кількість часу з метою вибрати краще місце роботи, яке буде приносити добрі гроші.
Як правило пошук починається на різних сайтах з вакансіями або ж купуються газети, журнали, в яких існує невелика кількість пропозицій по роботі в місті. Але як бути, якщо не знаєш, де хочеться працювати, як же знайти ідеальне місце роботи, про яке мріють багато років, де шукати цю робочу мрію, де існує ще більше вакансій, щоб вибір міг би бути набагато ширше?

Тринажер управління маніпулятором "Миша"

На сьогодні комп'ютерна миша є неодмінним та необхідним атрибутом стаціонарного (desktop) комп'ютера. А як використовувати його можно потренуватись чи не будь кому. А початківцям це ще й дуже необхідно!