Відбулася сесія Миропільської селищної ради

Новини
Відкрила сесію голова територіальної виборчої комісії. Після привітання присутніх було оголошено регламент засідання: 
1. Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію депутатів селищної ради та селищного голови. 
Доповідач попросила затвердити лише перше питання порядку денного, оскілки інші пункти регламенту засідання пропонуватимуться новообраним головою селищної ради. Усі депутати проголосували "за" цю пропозицію. 
 
Далі територіальна виборча комісія ознайомила присутніх з підсумками виборів, визнанням повноважень депутатів селищної ради і селищного голови. Було повідомлено, що на підставі відповідних статей закону та протоколів виборів у відповідних виборчих округах Миропільська селищна виборча комісія постановила визнати обраними депутатами у відповідних одномандатних виборчих округах таких осіб: 
 
округ № 1 Дашковець Андрій Дмитрович;
округ № 2 Харчук Василь Петрович;
округ № 3 Янішевський Олександр Броніславович;
округ № 4 Преднюр Ніна Василівна;
округ № 5 Якимчук Леся Вікторівна;
округ № 6 Студенс Артур Болеславович;
округ № 7 Вербенець Юрій Вікторович;
округ № 8 Євсеєнко Тетяна Анатоліївна;
округ № 9 Стельмах Олександр Миколайович;
округ № 10 Гиндич Тетяна Василівна;
округ № 11 Васильчук Дмитро Олександрович;
округ № 12 Прокопов Петро Дмитрович;
округ № 13 Ковальчук Валентина Миколаївна;
округ № 14 Митнік Владислав Вікторович;
округ № 15 Лесько Володимир Васильович;
округ № 16 Манжесова Тетяна Олександрівна;
округ № 17 Бардаш Валерій Олексійович;
округ № 18 Бабич Наталія Миколаївна;
округ № 19 Нікончук Світлана Леонідівна;
округ № 20 Глінський Леонід Антонович;
округ № 21 Шевчук Петро Георгійович;
округ № 22 Лиманець Володимир Володимирович.
Усім обраним були вручені посвідчення, зал привітав кожного оплесками.
 
Потім було оголошено постанову про визнання Гиндича Валерія Петровича обраним Миропільским селищним головою. Оплесками присутні привітали обрання нового голови селищної ради, вручили йому квіти.  
Новообраний голова склав присягу та надав слово попередньому селищному голові Вербенку Сергію Володимировичу. Сергія Володимировича теж щиро привітали присутні. 
Валерій Петрович Гиндич висловився щодо виборів депутатів районної та обласної ради. Привітав обраних депутатів.
Перед присутніми виступив представник новообраного, від Романівського району, депутата Житомирської обласної ради Ходака Ігора Євгеновича. Виконавчий  директор підприємства "Вівад 09" Флуд Василь Васильович передав присутнім привітання від депутата обласної ради, подяку за його підтримку на виборах. Також Василь Васильович повідомив, що за підтримки Ігора Євгеновича було відремонтовано автобус для миропільської громади, пояснив де і як його можна забрати. Також В.В. Флуд пообіцяв пообіцяв подальшу тісну співпрацю та підтримку Миропільської селищної ради, інших установ та організацій селища, його жителів.
 
Новообраний голова селищної ради оголосив подальший порядок денний засідання за який депутати проголосували одноголосно:
  1. Обрання секретаря селищної ради.
  2. Затвердження виконавчого комітету Миропільської селищної ради.
  3. Формування комісій Миропільської селищної ради та їх персонального складу.
Приступивши до виконання першого пункту порядку денного голова Миропільської селищної ради Гиндич Валерій Петрович виніс кандидатуру Євсеєнко Тетяни Анатоліївни на посаду секретаря Миропільської селищної ради та попросив депутаті надати пропозиції до складу лічильної комісії для організації і проведення таємного голосування. 
 
Головою лічильної комісії обрано Петра Дмитровича Прокопова, членами Преднюр Ніну Василівну та ...
 
Після затвердження складу лічильної комісії було оголошено перерву на 10 хвилин для організації голосування.
 
Після перерви відбулося голосування в якому взяли участі усі 22 депутати Миропільської селищної ради. Після обробки бюлетенів голова лічильної комісії оголосив результати. За Євсеєнко Тетяну Анатоліївну проголосували 18 депутатів, проти - 4. Петро Дмитрович та усі присутрі привітали обраного секретаря.
 
Валерій Петрович повідомив, що згідно відповідного законодавства Миропільска селищна рада доручає Тетяні Анатоліївні також виконувати обов'язки секретаря виконавчого комітету селищної ради.
 
Далі голова Миропільської селищної ради оголосив про формування виконавчого комітету Миропільської селищної ради. Ним було внесено пропозицію затвердити виконавчий комітет у кількості дев'яти чолові. В. П. Гиндич запропонував ввести до складу виконавчого комітету наступних представників: Гиндич Валерій Петрович, селищний голова; Степюк Юрій Володимирович, заступник селищного голови; Євсеєнко Тетяна Анатоліївна, секретар селищної ради; Розмахова Ганна Генадіївна; Бабич Валентина Петрівна; Орищук Олексій Кирилович; Мельник Олена Петрівна; Бабенко Костянтин Андрійович, Яцко Ірина Володимирівна.
Валерій Петрович спробував поставити склад виконавчого комітету на голосування але у депутатів виникли деякі питання. Лесько Володимир Васильович поцікавився структрурою комітету та розподілом його обов'язків. Уточнити дані по обраному комітету попросив також Бардаш Валерій Олексійович внісши предложення включити до комітету Стельмаха Віктора.
Валерій Петрович повідомив, що формування виконавчого комітету є виключно прерогативою голови селищної ради. Також вказав, що пропонований ним склад комітету включає представників різних підприємств та організацій, приватних підприємців, медичних та освітніх установ, військової частини. 
В.В. Лесько зазначив про існуючу проблему з надання юридичної допомоги населенню. Він висловив пропозицію ввести до штату селищної ради та включити до виконкому штатного юриста, який не тільки б забезпечував юридичну підтримку роботи селищної ради а й надавав би безоплатну юридичну допомогу населенню.
Тетяна Анатоліївна відповіла, що штат селищної ради буде затверджуватись пізніше а обов'язки членів виконкому розподілятимуться на першому засіданні.
Васильчук Дмитро Олександрович запитав чи не дублює виконком функції депутатів селищної ради.
П. Г. Шевчук попросив Т.А.Євсеєнко розповісти присутнім про передбачені законом повноваження виконавчого комітету. Тетяна Анатоліївна вказала у яких статтях закону про місцеве самоврядування про це йдеться та те, що частина обов'язків членів виконкому делегована державою. 
Також від присутніх прозвучало запитання про те, хто з запропонованих членів виконкому входив раніше до його складу. Голова персонально назвав кожного з запропонованої ним кандидатур і зазначив, що той до виконкому раніше не входив.
Далі депутати Миропільської селищної ради проголосували за скла виконкому селищної ради. Більшістю голосів склад виконкому було затверджено. Проти голосував Д.О. Василюк. Утримався В.В. Лесько.
 
Виконуючи третій пункт порядку денного голова Миропільської селищної ради оголосив назви та склад комісій нашої селищної ради.
 
Депутати Миропільської селищної ради проголосували за перелік та склад комісій селищної ради. Більшістю голосів склад комісій було затверджено. Проти голосував В.В. Лесько. Утрималися П.Г. Шевчук та Т.О.Манжесова.
 
На цьому засідання було закрито.
 
Умовно кажучи "в колуарах" та після закриття засідання піднімались інші проблеми роботи селищної ради. Зокрема мова йшла про недотримання строкі перейменування вулиць селища, що мають комуністичну основу. Таке перейменування є в прерогативі селищної ради до 21 листопада і фактично нашою радою не піднімалось навіть на рівні обговорення. 
Розповідь підготував депутат Миропільської селищної ради від 21 виборчого округу, Петро Шевчук.