Миропіль

Матеріал з Вікіпедії
Вікіпедія — вільна енциклопедія. Ідея проекту полягає в тому, що всі бажаючі можуть розмістити там інформацію про події, міста та села, речі та традиції, і це все доступно для всіх
На сайті знайшлося місце і для Мирополя

 

Карта, створена вами

Сайт представляє прогнози погоди на найближчі шість діб і інформацію про фактичну

Сайт представляє прогнози погоди на найближчі шість діб і інформацію про фактичну погоду, яка спостерігалася на наземних станціях. Прогнози готуються Мет Офісом Великобританії (Met Office) і надаються на сайті згідно з контрактом між Мет Офісом і ТОВ "Распісаніє Погоди". Інформація про фактичну погоду надходить з сервера даних міжнародного обміну, NOAA, США, в форматах SYNOP і METAR.

Прогнози повністю оновлюються на сайті двічі на добу: до 05:30 і 17:30 UTC. Свіжі дані спостережень у форматі SYNOP надходять на сайт вісім разів на добу, через кожні три години: як правило, до 0:30, 3:30, 6:30, 9:30, 12:30, 15:30, 18:30 і 21:30 UTC. Свіжі дані спостережень у форматі METAR надходять на сайт один-два рази на годину, приблизно через 10 хвилин після спостереження за погодою на метеостанції.

В даний час сайт надає прогнози погоди для 500'000 населених пунктів і дані спостережень, виконаних на 8'400 метеостанціях SYNOP і 5'200 метеостанціях METAR.

Інформація надається у вигляді таблиць з вказівкою точних моментів часу. Тому сайт отримав назву Розклад Погоди.

Громадське формування «Самооборона  Мирополя» 

Громадське формування «Самооборона  Мирополя» 

Українськ

Український гідрометеорологічний центр. Метеорологіча карти України та Житомирської області а також прогноз погоди по метеостанції міста Новоград-Волинський на найближчі 5 діб.

Сайт Gismeteo належить компанії «Науково-виробничий центр «Меп Мейкер». Творцями компанії є Юрій Шмелькін і Олексій Соломаха.

Сайт Gismeteo належить компанії «Науково-виробничий центр «Меп Мейкер». Творцями компанії є Юрій Шмелькін і Олексій Соломаха.

Не так і багато наших земляків активно проявили себе не лише у письменництві а й у громадських справах. До тогож творчість Василя Дацюка вже давно широко представлена в мережі Інтернет. 

Миропільський ліцей Житомирської області

Трішки історії

Сайт Миропільського ліцею, тоді ще Миропільської загальноосвітньої школи №1, з'явився у 2001 році. Його визнано першим в Україні Інтернет-сайтом сільської школи, але із за технічних причин проєкт, у тому ж році, довелося закрити.
Відродилася сторінка у 2008-му і знаходилась за адресою http://ms1.org.ua/. У 2010 розробник нового сайту Роман Шевчук та сам сайт отримали перемогу на Житомирському обласному учнівському конкурсі з вебдизайну. У 2011 сайт та його автор завоювали абсолютне перше місце вже на Всеукраїнському етапі такого конкурсу.
У 2011 на Всеукраїнському конкурсі науково-дослідних робіт Малої академії наук України на цьому сайті було продемонстровано автоматизовану систему навчання до структури якої інтегрована експертна система та аналітичний помічник вчителя. Робота отримала диплом третього ступеня.
Сайт Миропільської гімназії - це також найперший в Україні шкільний сайт, що має власну соціальну мережу. Соціальна мережа "У шкільному колі" з'явилась на сайті ще у 2009 році.

Нинішній сайт вже не "самописний" а діє на базі системи керування вмістом "WordPress". Сайт активно оновлюється та успішно використовується для організації дистанційного навчання.

Електронний журнал та сайт.

Доступ до інформаційного середовища. Електронний журнал та сайт. Миропільський ліцей Житомирської області.

Офіційний сайт Миропільської громади Романівського району Житомирської області

До складу Миропільської громади належать села Дертка, Колодяжно, Мала Козара, Пилипо-Кошара та селище Миропіль.

Офіційний сайт

Слідкуйте за життям ФК "Миропіль": турніри, новини, фотоальбоми.

Музей при місцевій гімназії.

Історико-краєзнавчий музей при Миропільській загальноосвітній школі І-Ш ступенів №1 відкрито на громадських засадах на підставі рішення райвиконкому від 20 лютого 1980 року. Організатором його був директор школи, вчитель історії, талановитий художник Чаплінський Юлій Станіславович. Збирали матеріали, оформляли стенди, обладнували кімнати вчителі Поштацька Ганна Леонтіївна, Дорошук Надія Степанівна, Кухарук Анатолій Дмитрович, художник, випускник школи, Улановський Петро Іраклович і багато інших. А. Д. Кухарук надалі став керівником музею, аж до 2008 року.

Погодинний та довготривалі прогнози погоди від IBM

Метеорологічна компанія IBM вважає себе найточнішим синоптиком у світі. В цілому
IBM інвестувала в технології штучного інтелекту та передове прогнозування, щоб допомогти забезпечити більш обґрунтовані рішення щодо погоди. Метеорологічна компанія була в 3,5 рази частіше найточнішою, ніж інші постачальники погоди .

Оригінальна версія Windy навіяна продуктами швейцарської компанії Meteoblue та проектом «Земля», який анімовано демонстрував вітри по всій земній кулі. Відкриті вихідні коди Землі повністю переписано та укладено угоду з Meteoblue. Мета Windy бути маленьким і швидким додатком доступним у найвіддаленіших місцях. Користуватися можна мобильними додатками для Android и iOS 

У 2017 під час сезону ураганів Windy став основним джерелом інформації про погоду для урядів, установ та окремих осіб у постраждалих районах, практично рятуючи життя.
Windy - приватна компанія, що належить її засновнику і співробітникам.
https://www.facebook.com/windyforecast

 

Погода в Мирополі на "Синоптик.ua"

У 2010 році один з найбільших українських інформаційних порталів UKR.NET виніс погодний сервіс на окремий майданчик - Sinoptik.ua

Вік живи - вік учись!

Сайт підтримки навчання комп'ютерної грамотності без відриву від виробництва.

Наявність палива на АЗС Шепетівського району а отже і Полонного 

Одна із важливих для нас зараз сторінок сайту міста Шепетівка