Творчість

Посилання "Пробне посилання" на сторінці "Творчість" - Резюме

Посилання "Пробне посилання" - Body

Одноразова електронна скринька – це тимчасова і повністю анонімна поштова адреса, яка не потребує реєстрації і час існування якої визначений заздалегідь.

Вона знадобитьсядля реєстрації на сумнівних сайтах, для анонімного листування, для форумів, лотерей і миттєвого відправлення повідомлень.

Чим відрізняється одноразова пошта від звичайної ?

Тимчасова пошта:
- не потребує реєстрації;
- є повністю анонімною – особисті дані, адреса і ір-адреса видаляються відразу після того, як добіг кінця термін існування скриньки;
- повідомлення відправляються миттєво;
- адреса пошти генерується автоматично, вам не знадобиться підбирати вільну назву вручну;
- поштова скринька захищена від спаму, можливих зламів, експлойтів.

Як подовжити термін життя пошти?

Сервіс Temp Mail надає можливість збільшити термін існування поштової скриньки на 60 хвилин за допомогою однойменної кнопки на головній сторінці сайту.

Як  видалити пошту раніше збігання терміну дії?

За допомогою кнопки «Видалити», яка знаходиться на головній сторінці праворуч від адреси вашої поштової скриньки.

Чи можу я переглянути отримані листи?

Так, вони відображені під назвою вашої поштової скриньки. Ви можете одночасно бачити відправника, тему і текст. Якщо очікуваного листа у списку немає, натисніть кнопку «Оновити».

 

Тимчасова анонімна пошта для багатьох є чимось незвіданим і загадковим, оскільки сервіс з’явився  не так давно. 

Велич духу, житейська мудрість у простих та зворушливих рядках доброчесного християнина

Велич духу, житейська мудрість у простих та зворушливих рядках доброчесного християнина

Не так і багато наших земляків активно проявили себе не лише у письменництві а й у громадських справах. До тогож творчість Василя Дацюка вже давно широко представлена в мережі Інтернет. 

оптимізована для діалогу мовна модель

Модель під назвою ChatGPT взаємодіє розмовно. Формат діалогу дозволяє ChatGPT відповідати на уточнюючі запитання, визнавати свої помилки, оскаржувати неправильні  формулювання та відхиляти невідповідні запити. ChatGPT навчено швидко слідувати інструкціїям та надавати детальну відповідь.

Розгорнуто за програмою Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті".

Проект "Хмарні сервіси в освіті" (Сloud services in education) започатковано за ініціативи Інституту інформаційних технологій та засобів навчання Національної академії педагогічних наук України. Від початку, на увесь північнозахідний регіон (Волинську, Рівненську та Житомирську області) у проекті проймала участь лише Миропільська гімназія. Зараз досвід впровадження хмарних сервісів переймають інші навчальні заклади Романівського району. 

 

Музей при місцевій гімназії.

Історико-краєзнавчий музей при Миропільській загальноосвітній школі І-Ш ступенів №1 відкрито на громадських засадах на підставі рішення райвиконкому від 20 лютого 1980 року. Організатором його був директор школи, вчитель історії, талановитий художник Чаплінський Юлій Станіславович. Збирали матеріали, оформляли стенди, обладнували кімнати вчителі Поштацька Ганна Леонтіївна, Дорошук Надія Степанівна, Кухарук Анатолій Дмитрович, художник, випускник школи, Улановський Петро Іраклович і багато інших. А. Д. Кухарук надалі став керівником музею, аж до 2008 року.

Вікіпе́дія  — загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія, якою опікується неприбуткова організація «Фонд Вікімедіа».

Шановні читачі, сьогодні ми просимо вас допомогти Вікіпедії. Щоб захистити нашу незалежність, ми не розміщуємо реклами. Ми існуємо за рахунок пожертв, які в середньому складають ₴150. Тільки невелика частина наших читачів робить пожертви. Якби всі, хто читає це, зробили пожертву в розмірі ₴50 просто зараз, вони допомогли б забезпечити існування Вікіпедії протягом довгих років. Якщо Вікіпедія корисна для вас, будь ласка, приділіть одну хвилину та допоможіть нам підтримувати її онлайн. Дякую вам.

 

Вікіпе́дія (англ. WikipediaМФА: [ˌwɪkɪˈpiːdɪə]) Будь-хто, у кого є доступ до читання Вікіпедії, також може редагувати практично всі її статті. Вікіпедія — шостий за популярністю сайт у світі[3].

Назва утворена від слів «вікі» (технології для створення сайтів) та «енциклопедія». Засновниками Вікіпедії є Ларрі Сенгер та Джиммі Вейлз[1]. Офіційне відкриття відбулося 15 січня 2001 року.

Покращуйте свої тексти миттєво

Мільйони людей по всьому світу користуються платформою LanguageTool для перевірки граматики та стилістики тексту

Дивіз системи:
Ми намагаємося допомогти кожному на планеті
навчитися, як робити все. Приєднуйтесь до нас.

Цікаві відомості з різних галузей.

онлайн-оптимізатор зображень

Цей онлайн-оптимізатор зображень використовує розумну комбінацію найкращих алгоритмів оптимізації та стиснення з втратами, щоб зменшити зображення JPEG та PNG до мінімально можливого розміру, зберігаючи при цьому необхідний рівень якості.

Завантажте до 20 зображень. Дочекайтеся закінчення стиснення. Клацніть ескізи в черзі для встановлення якості. Використовуйте повзунок для управління рівнем стиснення та миші / жестів для порівняння зображень.


 

Національна суспільна телерадіокомпанія України, Житомирська регіональна дирекція

Раніше носила назву Житомирської державної обласної телерадіокомпанії (ЖОТРК). 
 

Більше 6500 фільмів і 120 телеканалів

Більше 6500 фільмів і 120 телеканалів

 Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер». Розвиток мислення та цікаве змагання!

 Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Цей сервіс дозволяє користувачам створювати тимчасові електронні скриньки, які зберігають пошту не більше 30 днів. Він також надає можливість відповідати на листи, отримувати листи у текстовому і HTML-форматах з вкладеннями (до 10 МБ).

Прості уроки Adobe Illustrator 7.0

Прийоми і методи підготовки векторних зображень у програмі Adobe Illustrator